اخبار

اعضای هیئت‌علمی برای خدمات آزمایشگاهی تخفیف 40 و 50 درصدی می‌گیرند

وی افزود: طرح ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط تعدادی از مراکز عضو شبکه که برای هر عضو هیات علمی 40 درصد تخفییف تا سقف 40 میلیون ریال در نظر گرفته است.
به گفته اسدی‌فرد، 20 درصد از این تخفیفات از سوی شبکه آزمایشگاهی و 20 درصد نیز توسط مراکز عضو شبکه تامین می شود. اولویت نیز با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.
بهره‌مندی 250 نفر عضو هیات علمی از طرح تخفیفی شبکه آزمایشگاهی
اسدی‌فرد همچنین تصریح کرد: طرح 50 درصدی ویژه دریافت خدمات از پلتفرم مهامکس است. طرح 40 درصدی نیز به این صورت است که تعدادی از مراکز عضو شبکه 20 درصد تخفیف در نظر گرفته اند برای این مورد و 20 درصد هم شبکه آزمایشگاهی یارانه به آن اضافه می‎کند.
وی ادامه داد: همه خدمات آزمایشگاهی مراکز مشارکت کننده را شامل می‎شود. این خدمات در همه حوزه ها مانند نانو، زیست فناوری، خاک و محیط زیست، الکترونیک، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و ... هستند
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در ادامه بیان کرد: ثبت نام در این طرح که به صورت ویژه اجرا می‌شود، از 11 تا 25 بهمن‌ماه جاری امکان پذیر خواهد بود. با توجه به اعلام شبکه آزمایشگاهی، یک میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است و 250 نفر از اعضای هیئت علمی می‌توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند.
ارائه تخفیف خدمات آزمایشگاهی به همه اساتید در تمامی رده‌ها
وی با اشاره به اجرای طرح تخفیف ویژه در دهه فجر انقلاب اسلامی برای اعضای هیات علمی به میزان 50 درصد تا سقف 20 میلیون ریال، گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی در قالب پلتفرم مهامکس، به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی به اعضای هیئت علمی سراسر کشور برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه، 50 درصد تخفیف ارایه می‌کند.
اسدی فرد افزود: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، طرح تخفیف ویژه‌ای توسط این پلتفرم به اعضای هیئت علمی سراسر کشور ارایه می‌شود. در این طرح، هر عضو هیئت علمی می‌تواند برای دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، از 50 درصد تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال بهره‌مند شود.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اعضای هیئت علمی از سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به کارتابل خود در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، نسبت به فعال سازی این گرنت اقدام کنند. 
طراحی پلت‌فرم مدیریت تخفیف های ارائه شده
وی ادامه داد: همچنین مشمولین این طرح می‌توانند تا 25 اسفند از گرنت تخصیص داده شده برای دریافت خدمات آزمایشگاهی استفاده کنند. فهرست مراکز آزمایشگاهی ارایه دهنده خدمات آزمایشگاهی در قالب این طرح، در صفحه طرح تخفیف ویژه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران قابل مشاهده است.
اسدی فرد در ادامه تصریح کرد: در این طرح پلت فرمی برای مدیریت تخفیفات ارائه شده به اساتید نیز ارائه شده است تا در صورت نیاز، این مبلغ دریافتی توسط اساتید بین دانشجویان تقسیم شود.
وی با بیان اینکه سال گذشته 10 هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند، عنوان کرد: امیدوار هستیم که امسال تعداد بیشتری از اساتید در این طرح ثبت نام کنند.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی همچنین اظهار کرد: این تخفیفات به تمامی اساتید در تمامی رده های کاری اعم از استادیار، استاد تمام و غیره ارائه می شود و از نظر نوع دانشگاه نیز محدودیتی وجود ندارد. اساتید از هر دو طرح می توانند استفاده کنند.

 

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، از تخفیف 40 درصدی ارائه خدمات آزمایشگاهی به اعضای هیات علمی توسط شبکه خبر داد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در خصوص طرح ارائه تخفیف به اعضای هیات علمی برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی در ایام پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به مناسبت 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، برای هر عضو هیات علمی در سراسر کشور 40 میلیون ریال اعتبار دریافت خدمات آزمایشگاهی در نظر گرفته است.

 

بیلبورد تبلیغاتی

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

           نشانی: زاهدان، میدان دکترحسابی، بلوارجنت، روبروی

           پردیس علوم پزشکی، مرکز رشد واحدهای فناور

           تلفن : 33446476-054      تلفکس : 33446457-054

 

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.